Fırıldak Muhalefet
 
Yaz Beyoğlu 17.09.2016   - Facebook  Google  Sık Kullanılan
 
Muhalif derken milliyetçi partiye ayrı bir parantez açmak lazım, Devlet Bey ismine yakışır bir şekilde devletinin yanında durdu.
 

 

15 Temmuz'dan sonra siyasi partilerin tümü FETÖ'yü lanetledi ve darbeye karşı oldukları gibi, esen vatanseverlik havasından korktuklarından olsa gerek diktatörlüğede karşı olduklarının altını çizdi. Muhalif derken milliyetçi partiye ayrı bir parantez açmak lazım, Devlet Bey ismine yakışır bir şekilde devletinin yanında durdu.

Gelelim bu durumdan pay çıkarmaya gelen partilere. En ufağından başlarsak, kurulduğu günden beri Nizam-ı Alem ülküsünü kendine gaye edinmiş, kurucu başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun kurduğu ve son birkaç yıldır haramiler, neydüğü belirsiz Destici ve yönetim kadrosunda olan FETÖ'cü pislikler. Darbe girişiminin ertesi günü meclisi ziyarete giden zat-ı muhterem güya bizd e onlara karşıyız, onlardan değiliz havası vermeye çalıştı. İşin garibi BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal birkaç gün sonra tutuklandı. Destici 17-25 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesinin önünde yatıp kalktığı, Ekrem Dumanlı'nın eteğinden ayrılmadığını hepimiz biliyoruz ve unutmadık. Aynı şekilde PKK terör örgütünün siyasi kanadının milletvekili olan Gülten Kışanak'ta arka kapılardan görüşmüşlerdi. Şimdi akla gelen, iki zıt ideolojide ki insanları tek bir elde birleştiren nedir?

 

Cevabı çok basit; 

KÜFÜR TEK MİLLET!

Halk Partisi ise bildiğimiz gibi, Yenikapı ruhundan birkaç gün sonra Müslüman Anadolu Halkınında tanıdığı gibi millet aleyhine propagandalar yürüttü. Dediğimiz gibi milliyetçi parti 15 Temmuz'da diğer partilerden farkını ortaya koydu. İçlerinde ki taşlar ayıklanınca dahada iyi olacak ve Türkiye bu iki partiyle beraber güneşli günlere bir adım daha yaklaşacak. Mustafa Kamalak'tan haberi olmayanlara ise söyleyelim. Darbe teşebbüsünden bu yana sığınaklarından çıkmadı ve gelecek hesapları yapıyor.

ALLAH bir daha böyle olaylar yaşatmasın ve ülkemize din-iman vatan-millet şuuru olan idareciler nasip eylesin…

 

 
Yaz Beyoğlu    (1645)

Yorumunuzu Buradan Yazabilirsiniz
Adınız:
 
Güvenlik Kodu* 78864
 
Yorum Başlığı
Yorumunuz:

Yorumlarınız kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.YAPILAN YORUMLARBeyoğlu'lu Yazarları Tanıyoruz
Beyoğlu'lu olup çeşitli yayın organlarında yazanları YazBeyoglu.com'da okuyucularıyla buluşturuyor, Beyoğlu'lunun kendisini tanımasını ve takip etmesini sağlıyoruz.

Ben de yazmak istiyorum
Beyoğlu veya Beyoğlu'ndaki semtinizle ilgili yazmak mı istiyorsunuz? İletişim bölümümüzden irtibata geçin.

Yayındayız
YazBeyoglu.com yayına başladı
  

YazBeyoglu.com - Kuruluş: Kasım 2014