Üvey evlat Amerika
 
Yaz Beyoğlu 10.11.2016   - Facebook  Google  Sık Kullanılan
 
Aselsan olayının altında da siz vardınız, dua edin işbirlikçileriniz belli kademede oldukları için olayların üstü kapandı.
 

 

Türkiye’de yerinden ot koparılsa, ses çıkaran sen

Terör yuvalarını imha edince ses çıkaran sen

Yerli silahlarımızı üretmeye başlayınca ses çıkaran yine sen

Aselsan olayının altında da siz vardınız, dua edin işbirlikçileriniz belli kademede oldukları için olayların üstü kapandı. Bu arada sen kimsin? Sen kim oluyorsun da taa öte kıtadan bu mukaddes topraklar üstünde ahkam kurmaya çalışıyorsun. Senin hükmün ancak kentsoyluların yanında geçer. Memleketi, piyasayı istediğin gibi yönetebilirsin ama Milli Mücadele de bedeller ödeyen Anadolu’nun gerçek sahiplerinin gönlüne asla giremezsin. Bunu yerli işbirlikçilerinle denersin, o da bazen başarılı olur bazen de başarısız. Tıpkı 1 Kasım’da olduğu gibi…

Dünya’da en haz edilmeyen ülkelerde de ipi göğüslüyorsun. Amerika diye adlandırdığımız coğrafya da bile sevilmeyen üvey evlat gibisin. Meksika, Kolombiya eline imkan geçtiği an seni yok etmeyi deneyecek. Ülkende yıllarca kızılderililere-siyahilere yaptığın zulüm gün gelicek Beyaz Saray’da patlayacak.

Türkiye’de ki ağababalığın da son yıllarda tehlike altında. Milli muhalefetle, iktidar senin yüzünden birlk oldu, istemeden hayır işledin anlayacağın. "Banane Amerikadan" diyen Necmettin Hoca’nın talebesi Erdoğan külliyesinden sana posta teşkilatı misali her dakika posta koyuyor, neden ses çıkaramıyorsun ? Devlet Bahçeli ‘’ Türkiye ABD’nin 53’ncü eyaleti değildir ’’ diyerek bir tokatta Türkmen Beyinden yedin. Tabii şamar oğlanına dönen Amerika’yı tesell, etmek hevallere kaldı. Bunun karşılığın da ABD devlet yetkilileri jest olsun diye mi bilinmez ama Türk Devletinin terör propagandasından içeriye aldığı Gülten Kışanağa sahip çıktı.

Kirli ittifak açıkça ortada. Düşmanımız bizi övüyorsa demek ki biz yanlış yoldayız. ABD’nin kınamasını bir onur sayarız. Bu saatten sonra Hevallerin Domuz Partisine içeriden veya dışarıdan destek veren bir hırt görürseniz, ona kürt demeyin, ona hırt diyin. Kürt olma haysiyetini alamamıştır o zatlar. Hevallerin Domuz Partisi (HDP)’nin misyonu, yarım kalan Haçlı ataklarını devam ettirmektir. Bunlar haçı, bizler hilali temsil ediyoruz. Amerika’nın yerli uşaklarına en güzel cevap, bu operasyonları sonuna kadar devam ettirmektir. İrade ise irade, sokak tamamen arkanızda, her hevalin tutuklanması, kafirin suratına bir tokat olsun!

 
Yaz Beyoğlu    (1793)

Yorumunuzu Buradan Yazabilirsiniz
Adınız:
 
Güvenlik Kodu* 76839
 
Yorum Başlığı
Yorumunuz:

Yorumlarınız kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.YAPILAN YORUMLARBeyoğlu'lu Yazarları Tanıyoruz
Beyoğlu'lu olup çeşitli yayın organlarında yazanları YazBeyoglu.com'da okuyucularıyla buluşturuyor, Beyoğlu'lunun kendisini tanımasını ve takip etmesini sağlıyoruz.

Ben de yazmak istiyorum
Beyoğlu veya Beyoğlu'ndaki semtinizle ilgili yazmak mı istiyorsunuz? İletişim bölümümüzden irtibata geçin.

Yayındayız
YazBeyoglu.com yayına başladı
  

YazBeyoglu.com - Kuruluş: Kasım 2014