Beyoğlu, İstanbul’un İstihdam Merkezi
 
Yaz Beyoğlu 22.11.2014 17:31:00   - Facebook  Google  Sık Kullanılan
 
Beyoğlu’nda herkesi iş sahibi yapmak için Beyoğlu İstihdam Merkezi (BEYİM) kuruldu.
 

 

Beyoğlu’nda herkesi iş sahibi yapmak için Beyoğlu İstihdam Merkezi (BEYİM) kurduklarını ifade eden  Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Beyoğlu’nda zengin yatırım yapıyor, fukara iş buluyor. Yeni yatırımcıları buralara teşvik ediyoruz. Oteller, iş merkezleri yapılmaya başlandı.  Buralar bitince binlerce kişiye hizmet verecek. Otel’lerin yanında hizmet verecek farklı yatırımlar bölgemize gelecek. Böyle böyle mahallelerimiz gelişme kaydedecek. Sonuç olarak insanımızın hem etrafı güzelleşecek, gelişecek, hem de gençlerimiz iş bulacak. Ben bu hayalle yaşıyorum. Emin olun bu hayal gerçekleşecek.” dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, annelerden çocuklarını okullara yollarken kontrolü elden bırakmamaları konusunda uyarılarda bulundu.  Hacı Ahmetli kadınlardan semt konaklarındaki aktivitelere katılarak kendilerini geliştirmelerini isteyen Başkan Demircan, Semt Konakları’nda ebeveynler için hizmet veren programlara katılmalarını istedi. Böylelikle ufku açık insanların yetişmesinde annelere büyük rol düştüğünü belirtti.

 
Yaz Beyoğlu    (3628)

Yorumunuzu Buradan Yazabilirsiniz
Adınız:
 
Güvenlik Kodu* 24906
 
Yorum Başlığı
Yorumunuz:

Yorumlarınız kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.YAPILAN YORUMLARBeyoğlu'lu Yazarları Tanıyoruz
Beyoğlu'lu olup çeşitli yayın organlarında yazanları YazBeyoglu.com'da okuyucularıyla buluşturuyor, Beyoğlu'lunun kendisini tanımasını ve takip etmesini sağlıyoruz.

Ben de yazmak istiyorum
Beyoğlu veya Beyoğlu'ndaki semtinizle ilgili yazmak mı istiyorsunuz? İletişim bölümümüzden irtibata geçin.

Yayındayız
YazBeyoglu.com yayına başladı
  

YazBeyoglu.com - Kuruluş: Kasım 2014