Dijital Dünyada da anlatmalıyız
 
Yaz Beyoğlu 13.12.2014   - Facebook  Google  Sık Kullanılan
 
Bizler, dün gibi bugünde saldırılara direnmiş ve güçlenerek büyümüş bir aileyiz. Gücümüzü davamıza ve birbirimize olan inancımızdan alıyoruz
 

 

Bugün hala dinanizmini içimizde hissettiğimiz 90'lı yıllardan bugüne uzanan yaşam trendlerinde olduğu gibi ifade biçimlerimizi de değiştirdi.

Siyaset, sokakta yada sanal alemde nerde olursa olsun doğrular ve Hakk arayışı heryerde aynı hassasiyetle gözetilmelidir.

Bizler , dün gibi bugünde saldırılara direnmiş ve güçlenerek büyümüş bir aileyiz. Gücümüzü davamıza ve birbirimize olan inancımızdan alıyoruz

Bizim davamızda iyi-kötü ne yaşanırsa yaşansın sesimizi o mekanın duvarlarını aşmadan kendi içimizde olur yolu bulan bir aklın neferleriyiz

İnternet Medyası nefsin nöbet beklediği ve sohbet köşelerinde bizi daima diri ve BİR tutan ve bizi biz yapan özelliklerimizi unutturmamalı.

Misyonumuzu anlatma şeklimiz artık sadece sokakta ve seçim yollarında değil, dijital dünyada da görülmeye başlandı. Bizler kişisel zevklerin değil, milletimize hizmet noktasında mevcudiyetimizi onların emrine amade etmiş bir siyasi hareketiz.

Her adımımız milletimiz için atılıyorsa , o halde her aklımıza düşeni de dile getiremeyiz. Her keyfimiz kaçtığında feveran edemeyiz.

Bizler büyük davamızın iz sürücüleriyiz. Biz  birlik kavramına inanan bir hareketin mensuplarıyız.

Metin Külünk

 
Yaz Beyoğlu    (3421)

Yorumunuzu Buradan Yazabilirsiniz
Adınız:
 
Güvenlik Kodu* 17955
 
Yorum Başlığı
Yorumunuz:

Yorumlarınız kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.YAPILAN YORUMLARBeyoğlu'lu Yazarları Tanıyoruz
Beyoğlu'lu olup çeşitli yayın organlarında yazanları YazBeyoglu.com'da okuyucularıyla buluşturuyor, Beyoğlu'lunun kendisini tanımasını ve takip etmesini sağlıyoruz.

Ben de yazmak istiyorum
Beyoğlu veya Beyoğlu'ndaki semtinizle ilgili yazmak mı istiyorsunuz? İletişim bölümümüzden irtibata geçin.

Yayındayız
YazBeyoglu.com yayına başladı
  

YazBeyoglu.com - Kuruluş: Kasım 2014